DRZEWIEC - pokoje 2-3-4 osobowe

  Serdecznie zapraszamy do  Drzewca!  W naszej ofercie posiadamy cztery rodzaje pokoi, każdy o niepowtarzalnym kształcie i klimacie. Posiadamy tylko kilka pokoi  do wynajęcia, co gwarantuje bardzo kameralny i   spokojny wypoczynek. Do dyspozycji gości mamy duży ogród i parking.

Pokoje 4, 5 osobowe z aneksem kuchennym - to nasze największe pokoje. Każdy z nich ma powierzchnię ok 30m  plus łazienka. W pokoju znajduje się łóżko małżeńskie i dwa pojedyncze łóżka, kanapa, komoda, szafa, lodówka, czajnik z kompletem talerzy. Wszystkie pokoje są podłączone do CO. Pokoje ze względu na swoje rozmieszczenie idealnie nadają się do wspaniałego wypoczynku.

Pokoje 2, 3 osobowe
z aneksem kuchennym- każdy pokój  posiada łazienkę. Powierzchnia pokoju to ok 20m plus łazienka. Podobnie jak większe pokoje wszystkie mniejsze pokoje są kompletnie urządzone - łóżko małżeńskie i  jedno łóżko pojedyncze,  komoda, szafa, lodówka. Lodówka, czajnik z kompletem talerzy telewizor z płaskim ekranem. 
 
Duży taras na piętrze dostępny dla każdego pokoju.  Na tarasie znajdują się meble ogrodowe. To miejsce, gdzie zjesz śniadanie wdychając nadmorskiego jodu, a wieczorem będziesz mógł tam wypić zimne piwo :-)

Każda łazienka w naszym ośrodku jest nowocześnie urządzona i  ma inny, indywidualnie dobrany do pokoju kształt. Na wyposażeniu znajduje się prysznic, umywalka, lustro i sedes. Ciepłą wodę o każdej godzinie zapewnia piec CO. 

Rezerwacje terminów pod numerami
600 12 32 32 lub 600 12 32 31.

drukuj
« powrót